Nieciecza - Wisla Krakow, wynik meczu: 2-1

Mecz pomiędzy drużynami Nieciecza i Wisła Kraków zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Spotkanie odbyło się 1 grudnia 2023 roku o godzinie 19:30 na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica w ramach 17. kolejki I ligi.

Mecz Nieciecza vs Wisła Kraków: Relacja

W czwartek 1 grudnia 2023 roku na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica odbył się niezwykle emocjonujący pojedynek pomiędzy drużynami Nieciecza i Wisła Kraków w ramach 17. kolejki I Ligi. Spotkanie, poprowadzone przez arbitra P. Raczkowskiego, przyciągnęło uwagę kibiców z całej Polski.

Pierwszą bramkę dla Wisły Kraków zdobył S. Sobczak w 28. minucie, jednak Nieciecza szybko odpowiedziała, kiedy to L. Spendlhofer w 35. minucie wyrównał wynik. Tuż przed przerwą F. Purece zapewnił drużynie gospodarzy prowadzenie, zdobywając bramkę w 44. minucie.

Druga połowa meczu była pełna napięcia i agresywnej gry, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami. Gospodarze otrzymali żółte kartki: W. Biedrzycki (27'), F. Purece (49'), K. Karasek (58'), D. Hilbrycht (67') oraz M. Ambrosiewicz (90'). Z kolei zawodnicy Wisły Kraków zostali ukarani żółtymi kartkami: A. Uryga (72'), K. Duda (75') oraz E. Satrustegui (88').

Mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść Niecieczy, która zasłużenie sięgnęła po zwycięstwo. Następne mecze dla Niecieczy to starcia z Miedzią Legnica, Chrobrym Głogów oraz Stalą Rzeszów, natomiast Wisła Kraków zmierzy się z Górnikiem Łęczną, Polonią Warszawa oraz Millwall.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice nie mogli oderwać się od emocjonującej rywalizacji na boisku. Mecz dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń, a zwycięstwo Niecieczy na pewno ucieszyło miejscowych fanów.