Mecz pomiędzy Wisla Krakow oraz Tychy 71 dnia 2023-03-11 16:30: 2-1

Dnia 2023-03-11 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow oraz Tychy 71.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Krakow oraz Tychy 71 wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: B. Jaroch 53' 1-0 K. Wołkowicz 66' 1-1 Luis Fernández 90' 2-1

Żółte kartki Wisla Krakow:

Żółte kartki Tychy 71: M. Radecki 58' N. Nedic 69' M. Radecki 84'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Tychy 71: M. Radecki 84'

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice natomiast Tychy 71 zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

Coraz częściej oddani kibice śledzą bardzo interesujące poczynania w lidze I Liga. Mocne drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak M. Radecki częstokroć zapewniły wyśmienitym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że zmagania nas nudzą. Obserwujemy ostre sytuacje na faul, spektakularne asysty i gole zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Wisla Krakow oraz Tychy 71 jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.