Spotkanie Wisla Krakow - Odra Opole, wynik końcowy 1-3

Wisla Krakow - Odra Opole 1-3.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Wisla Krakow i Odra Opole wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-3.

W dniu 2023-08-18 18:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Wisla Krakow a Odra Opole.

Gole strzelali: M. Kamiński 45' 1-0 P. Żemło 80' 1-1 D. Sula 84' 1-2 D. Sula 90' 1-3

Żółte kartki Wisla Krakow: K. Duda 6' I. Sapala 18' I. Sapala 19' A. Rodado 49' D. Szot 54' S. Sobczak 76'

Żółte kartki Odra Opole: J. Szrek 25' A. Purzycki 38' J. Antczak 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow: I. Sapala 19'

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter meczu - M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Chrobry Głogów a Odra Opole zmierzy się z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Lechia Gdansk.

Mnóstwo fanów z dużym zaangażowaniem śledzi fascynujące starcia ligi I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak K. Duda J. Szrek wielokrotnie serwują własnym wiernym entuzjastom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Potyczki między graczami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, rzadko bywa koniec końców, iż widowiska męczą. Stale trafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Wisla Krakow i Odra Opole i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.