Dnia 2024-03-15 19:30 miało miejsce spotkanie Wisla Krakow - Miedz Legnica zakończone wynikiem 2-0

W meczu 24. kolejki I Ligi, Wisła Kraków podejmowała u siebie ekipę Miedzi Legnica na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, mimo że na przerwę obie drużyny schodziły przy bezbramkowym remisie. Mecz odbył się 3 dni temu, 15 marca o godzinie 19:30.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej: Wisła Kraków - Miedź Legnica

Dzisiaj, na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana, Wisła Kraków podejmowała drużynę Miedzi Legnica w ramach 24. kolejki I ligi. Mecz rozpoczął się o godzinie 19:30, a głównym arbitrem spotkania był Tomasz Kwiatkowski.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, a obie drużyny zdawały się być bardzo zmotywowane do walki o zwycięstwo. Mimo starań, żadna z nich nie potrafiła pokonać bramkarza rywala, co sprawiło, że wynik do przerwy pozostał bezbramkowy.

Druga połowa okazała się bardziej emocjonująca. W 79. minucie Ángel Rodado otworzył wynik spotkania, zdobywając pierwszą bramkę dla Wisły Kraków. Niespełna dziesięć minut później, w 90. minucie, ten sam zawodnik ponownie trafił do siatki, ustalając wynik meczu na 2-0 dla gospodarzy.

Na boisku nie obyło się bez kartek. W pierwszej połowie żółtą kartkę otrzymał J. Krzyżanowski z Wisły Kraków. Z kolei zawodnicy Miedzi Legnica, K. Antonik, N. Mijuskovic, T. Aguado oraz I. Salvador również dostali żółte kartki za różne przewinienia.

W drugiej połowie nie padły żadne czerwone kartki, co świadczyło o zaciętej, ale fair rywalizacji obu drużyn.

Po zakończonym meczu, Wisła Kraków ma przed sobą kolejno spotkania z zespołami Stali Rzeszów, Chrobrego Głogów oraz Piasta Gliwice. Natomiast Miedź Legnica zmierzy się z drużynami Arki Gdynia, Odry Opole oraz ponownie Chrobrego Głogów.