Spotkanie Wisla Krakow vs Zaglebie Sosnowiec dnia 2023-05-28 10:40 - końcowy wynik 1-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisla Krakow i Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-05-28 10:40 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy Wisla Krakow a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: B. Moltenis 2' 1-0 Miki M. Fabry 55' 1-1 A. Troc K. Wrzesinski 79' 1-2 T. Klups

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 67' V. Basha 86' B. Moltenis 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 65' M. Rozwandowicz 89'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Wisla Krakow zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz natomiast Zaglebie Sosnowiec z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, że fani z entuzjazmem śledzą poczynania w lidze I Liga. Złożone z zdolnych napastników/obrońców zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak przykładowo I. Lasicki V. Dalic wielokrotnie serwują kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Wielokrotnie zdarzają się brutalne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki, widowiskowe asysty oraz gole dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi są niezwykle zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, że mecze nudzą. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych, śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich znanych drużyn jak Wisla Krakow i Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.