Wisla Krakow vs Podbeskidzie, wynik spotkania - 3-3

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wisla Krakow a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-3.

Dnia 2022-10-22 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Wisla Krakow a Podbeskidzie.

Gole strzelali: K. Biliński 13' 0-1 Luis Fernández 50' 1-1 Luis Fernández 63' 2-1 Goku Román 70' 2-2 B. Jaroch 81' 3-2 K. Drzazga 90' 3-3

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 54' M. Zyro 89'

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 7' I. Markov 49' Goku 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow: B. Moltenis 40'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia spotkania to K. Arys. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Wisla Krakow stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Motor Lublin natomiast Podbeskidzie z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

Wielu fanów futbolu śledzi pasjonujące starcia w lidze I Liga. Ciekawe zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak I. Lasicki T. Milasius nieraz zagwarantowały własnym wiernym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Stale zdarzają się wspaniałe gole oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są zajadłe, rzadko okazuje się, iż mecze nas nudzą. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Wisla Krakow oraz Podbeskidzie w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.