Sandecja Nowy Sącz - Wisla Krakow, wynik spotkania - 1-1

Sandecja Nowy Sącz - Wisla Krakow 1-1. Dnia 2022-11-13 11:40 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Wisla Krakow wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: I. Lasicki 17' 0-1 I. Jelic Balta 86' 1-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: T. Boczek 34' K. Slaby 59' L. Kosakiewicz 82'

Żółte kartki Wisla Krakow: J. Colley 52' L. Fernandez 65' K. Duda 75'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole.

Coraz częściej liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo T. Boczek J. Colley systematycznie gwarantują wyśmienitym kibicom wiele wrażeń. Bardzo często natrafiamy na brutalne faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się zajadłe, bardzo rzadko bywa, iż potyczki przynudzają. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić mecze piłkarskie ligi I Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Sandecja Nowy Sącz i Wisla Krakow z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.