Mecz pomiędzy Miedz Legnica oraz Wisla Krakow zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Stadion im. Orła Białego dnia 2023-09-01 18:30

Dnia 2023-09-01 18:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Miedz Legnica oraz Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Miedz Legnica a Wisla Krakow wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Jesús Alfaro 46' 0-1 M. Mansfeld 81' 1-1

Żółte kartki Miedz Legnica: R. Hoogenhout 16' T. Aguado 77'

Żółte kartki Wisla Krakow: E. Satrustegui 22' B. Jaroch 51' D. Junca 70' M. Carbo 76' V. Basha 84' A. Uryga 87'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny arbiter spotkania to S. Marciniak. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Miedz Legnica stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin oraz Lechia Gdansk.

Liczna grupa fanów z entuzjazmem śledzi starcia ligi I Liga. Złożone z uzdolnionych napastników i obrońców zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. R. Hoogenhout E. Satrustegui nieustannie sprawiają własnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki pomiędzy drużynami okazują się zagorzałe, rzadko bywa, iż są to zmagania usypiające. Trafiamy na książkowe asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga. Miedz Legnica i Wisla Krakow oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion im. Orła Białego.