Na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana dnia 2023-10-20 18:30 odbył się mecz Wisla Krakow kontra Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 4-1

W emocjonującym spotkaniu I Ligi piłki nożnej drużyny Wisła Kraków oraz Resovia Rzeszów zmierzyły się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Początkowo to gospodarze przeważali, zdobywając bramkę na koniec pierwszej połowy. Jednak w drugiej części meczu Wisła Kraków zademonstrowała swoją dominację, zdobywając kolejne trzy bramki i ustalając ostateczny wynik na 4-1. Sędzią spotkania był M. Kochanek. Przeciwnicy nie mieli szans na odwrócenie losów spotkania, a kibice zgromadzeni na stadionie mogli cieszyć się z widowiskowej rywalizacji.

Mecz sędziował: M. Kochanek.

Następne mecze dla Wisla Krakow: Podbeskidzie, Zaglebie Sosnowiec, Polonia Warszawa.
Następne mecze dla Resovia Rzeszów: Arka Gdynia, Miedz Legnica, Jagiellonia.

Druga część relacji - sprawozdanie z meczu:

Stadion Miejski im. Henryka Reymana był świadkiem niesamowitej potyczki pomiędzy Wisłą Kraków a Resovią Rzeszów. Od samego początku atmosfera na trybunach była gorąca, a kibice obu drużyn dopingowali swoje zespoły bezustannie. Już na samym wstępie można było odczuć, że czeka nas emocjonujący wieczór pełen futbolowych zwrotów akcji.

Już w 19. minucie B. Jaroch wpisał się na listę strzelców, umieszczając piłkę w siatce rywali. To było pierwsze uderzenie w meczu i Wisła objęła prowadzenie 1-0. Zawodnicy gospodarzy nie zamierzali jednak odpuszczać i stwarzali kolejne sytuacje bramkowe. Resovia próbowała się bronić, ale nie potrafiła skutecznie przeciwstawić się atakom rywala.

W drugiej połowie Wisła Kraków kontynuowała swoją dominację. W 55. minucie Ángel Rodado podwyższył prowadzenie na 2-0, a kibice na trybunach oszaleli z radości. Wydawało się, że drużyna gospodarzy ma wszystko pod kontrolą, ale Resovia nie zamierzała się poddawać. W 81. minucie K. Mazek zdobył honorowego gola dla swojego zespołu, skracając dystans do 2-1. Czy to był moment zwrotu?

Nie, Wisła Kraków nie zamierzała puścić swojej przewagi. W 85. minucie S. Sobczak zdobył kolejnego gola dla gospodarzy, ustalając wynik na 3-1. Atmosfera na stadionie była elektryzująca, a kibice szaleli z radości. Ale to jeszcze nie koniec! Miki Villar w 89. minucie dołożył czwartą bramkę dla Wisły, czyniąc wynik końcowy 4-1.

Mecz nie obył się bez kartek. Goku Roman z Wisły Kraków został ukarany żółtą kartką w ostatnich minutach spotkania. Z kolei R. Mikulec z Resovii również został ukarany żółtą kartką w 32. minucie. Mimo pewnej ostrości na boisku, nie doszło do żadnych wymuszeń czerwonych kartek.

Sędzią tego meczu był M. Kochanek. Sędzia dobrze poradził sobie z trudnym zadaniem, utrzymując kontrolę nad meczem i dbając o fair play drużyn.

Po takim zwycięstwie Wisła Kraków może patrzeć z optymizmem w przyszłość. Następne mecze z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec i Polonią Warszawa obiecują być równie emocjonujące, a kibice z niecierpliwością czekają na kolejne starcia swojej drużyny. Resovii Rzeszów czekają natomiast trudne pojedynki z Arką Gdynia, Miedzią Legnica oraz Jagiellonią.