Dnia 2022-05-07 18:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Wisla Krakow oraz Jagiellonia: 0-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Krakow i Jagiellonia wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2022-05-07 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Wisla Krakow a Jagiellonia.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisla Krakow:

Żółte kartki Jagiellonia: Bojan Nastić 33' Diego Santos Carioca 41' Kacper Tabiś 49'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny sędzia spotkania - Daniel Stefanski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Legia Warszawa. Kolejno natomiast Jagiellonia z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą niezwykle interesujące poczynania ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak Bojan Nastić często gwarantują pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się widowiskowe bramki czy asysty, ostre sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają zaciekłe, nie często bywa, że potyczki nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich legendarnych drużyn jak Wisla Krakow i Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.