Spotkanie Nieciecza - Wisla Krakow, wynik końcowy 0-0

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Nieciecza i Wisla Krakow wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-10-15 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Nieciecza oraz Wisla Krakow.

Gole strzelali:

Żółte kartki Nieciecza: W. Biedrzycki 37' A. Putivtsev 64'

Żółte kartki Wisla Krakow: B. Moltenis 26' M. Mlynski 54' M. Cisse 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Kwiatkowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Nieciecza stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

W dzisiejszych czasach wierni kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi W. Biedrzycki B. Moltenis często zapewniają wspaniałym kibicom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy bezwzględne faule, książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają nader zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to mecze drętwe. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga. Nieciecza i Wisla Krakow i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.