Mecz Wisla Krakow vs Chrobry Głogów zakończony wynikiem 4-1

W dniu 2023-04-01 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz ligi I Liga kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Wisla Krakow i Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Wisla Krakow a Chrobry Głogów wynik to 3-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: Miki Villar 16' 1-0 Luis Fernández 22' 2-0 R. Wolsztyński 39' 2-1 Luis Fernández 45' 3-1 Ángel Rodado 77' 4-1

Żółte kartki Wisla Krakow:

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 4' J. Gorski 8' P. Mucha 34' A. Bogusz 64' S. Steblecki 75'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia meczu - K. Arys. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Wisla Krakow zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów a Chrobry Głogów z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej śledzą interesujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Składające się z uzdolnionych napastników oraz obrońców drużyny piłkarskie i piłkarze jak J. Kolenc nierzadko zapewniły swoim stałym fanom emocje z najwyższej półki. Interesujące zmagania między graczami z ligi okazują się zażarte, rzadko bywa ostatecznie, że są to mecze statyczne. Obserwujemy wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Wisla Krakow oraz Chrobry Głogów z ligi I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.