Mecz Wisla Krakow vs Chojniczanka Chojnice na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana: 3-0

Wisla Krakow vs Chojniczanka Chojnice 3-0. W dniu 2023-04-29 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 29. Zmierzyły się Wisla Krakow oraz Chojniczanka Chojnice.

Pierwsza część spotkania między Wisla Krakow a Chojniczanka Chojnice zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: Tachi 40' 1-0 Miki Villar 51' 2-0 J. Igbekeme 75' 3-0

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 82'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Grolik 62'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Myć. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Krakow stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Podbeskidzie a Chojniczanka Chojnice z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

Wierni fani śledzą poczynania ligi I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny oraz piłkarze jak I. Lasicki M. Grolik niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między graczami są nieustępliwe, nie często okazuje się, że potyczki męczą. Nieprzerwanie obserwujemy widowiskowe bramki i asysty, ostre faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Wisla Krakow i Chojniczanka Chojnice i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.