Mecz GKS Katowice vs Wisla Krakow, wynik końcowy 1-3

Dnia 2023-03-04 16:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą GKS Katowice oraz Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy GKS Katowice a Wisla Krakow wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Gole strzelali: Luis Fernández 49' 0-1 Luis Fernández 54' 0-2 Ángel Rodado 64' 0-3 J. Arak 69' 1-3

Żółte kartki GKS Katowice: A. Jedrych 50'

Żółte kartki Wisla Krakow: V. Basha 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Przybył. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu GKS Katowice stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia a Wisla Krakow z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak A. Jedrych V. Basha systematycznie sprawiają pierwszorzędnym sympatykom wiele niesamowitych wrażeń. Nieprzerwanie obserwujemy przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul zakończone żółtą kartką gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to spotkania nużące. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak GKS Katowice i Wisla Krakow w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Bukowa.