Mecz między Wisla Krakow oraz ŁKS Łódź dnia 2022-10-07 18:30 - 2-2

Wisla Krakow vs ŁKS Łódź, wynik 2-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Wisla Krakow i ŁKS Łódź wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-10-07 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow oraz ŁKS Łódź.

Gole strzelali: B. Jaroch 30' 1-0 Luis Fernández 38' 2-0 Nacho Monsalve 56' 2-1 Pirulo 77' 2-2

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 17' M. Mlynski 76' J. Colley 77'

Żółte kartki ŁKS Łódź: N. Monsalve 53'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Raczkowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Wisla Krakow stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Podbeskidzie natomiast ŁKS Łódź podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

Wierni fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak I. Lasicki N. Monsalve nieraz zapewniły wspaniałym sympatykom wiele emocji. Zdarzają się niezwykłe asysty oraz bramki, nieczyste faule, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Zmagania między piłkarzami okazują się niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to mecze drętwe. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi I Liga. Wisla Krakow i ŁKS Łódź oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.