SKRA Częstochowa vs Wisla Krakow, wynik spotkania 0-3

Dnia 2023-03-17 19:30 na stadionie Stadion GKS-u odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy SKRA Częstochowa a Wisla Krakow.

Pierwsza połowa spotkania między SKRA Częstochowa a Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: Álex Mula 28' 0-1 M. Machała 53' 0-2 Miki Villar 62' 0-3

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Żółte kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gryckiewicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu SKRA Częstochowa stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa fanów śledzi ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Interesujące futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak raz za razem sprawiają kapitalnym fanom mnóstwo przeżyć. Zdarzają się ostre sytuacje na faul, idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami okazują się bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że są to zmagania nużące. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak SKRA Częstochowa i Wisla Krakow w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion GKS-u.