Na obiekcie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Tychy 71 - Wisla Krakow zakończone wynikiem 1-0

Pierwsza połowa spotkania między Tychy 71 a Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2023-08-12 15:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Tychy 71 i Wisla Krakow.

Gole strzelali: M. Błachewicz 41' 1-0

Żółte kartki Tychy 71: N. Nedic 35' D. Polap 43' J. Budnicki 65' M. Radecki 84'

Żółte kartki Wisla Krakow: B. Jaroch 26' D. Szot 80' E. Satrustegui 84'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia spotkania to P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Tychy 71 stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Chrobry Głogów a Wisla Krakow z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Miedz Legnica.

Kibice z entuzjazmem śledzą starcia w lidze I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo N. Nedic B. Jaroch nieustannie sprawiają pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Walki między zawodnikami bywają nader bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, że są to mecze nudne. Wielokrotnie trafiamy na efektowne bramki czy asysty, ostre sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Tychy 71 i Wisla Krakow w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.