ŁKS Łódź - Wisla Krakow, wynik meczu: 3-2

W dniu 2023-05-05 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 30. Zmierzyły się ŁKS Łódź i Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie meczu między ŁKS Łódź i Wisla Krakow wynik to 2-2. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Gole strzelali: P. Janczukowicz 11' 1-0 Ángel Rodado 26' 1-1 Luis Fernández 36' 1-2 Pirulo 41' 2-2 B. Szeliga 53' 3-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Trabka 42' K. Dankowski 48' N. Monsalve 61'

Żółte kartki Wisla Krakow: A. Rodado 29' B. Jaroch 47' I. Lasicki 67' J. Igbekeme 81' V. Basha 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Stefanski. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak M. Trabka A. Rodado wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Potyczki między zawodnikami ligowymi bywają bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, iż są to zmagania usypiające. Nieprzerwanie natrafiamy na nieprzepisowe faule, spektakularne asysty oraz gole, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. To też warto śledzić spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. ŁKS Łódź i Wisla Krakow oraz ich udział w I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.