Motor Lublin - Wisla Krakow, wynik spotkania 1-4

Dnia 2023-09-23 15:30 na stadionie Arena Lublin odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Motor Lublin a Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie meczu między Motor Lublin a Wisla Krakow wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Gole strzelali: A. Najemski 22' 0-1 Ángel Rodado 29' 0-2 Ángel Rodado 63' 0-3 A. Najemski 74' 1-3 Goku Román 90' 1-4

Żółte kartki Motor Lublin: R. Krol 90'

Żółte kartki Wisla Krakow: A. Rodado 18' M. Carbo 45' V. Basha 83' J. Alfaro 87' Goku 90'

Czerwone kartki Motor Lublin: B. Wolski 90' K. Wojtkowski 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow: D. Junca 90'

Sędzią głównym tego spotkania był T. Kwiatkowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Motor Lublin zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Miedz Legnica a Wisla Krakow podejmie Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Znicz Pruszków.

Liczna grupa fanów futbolu z dużym zapałem śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe i zawodnicy jak R. Krol A. Rodado bardzo często zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych emocji. Zdarzają się spektakularne gole i asysty, bezwzględne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące walki między drużynami ligowymi bywają zagorzałe, nie często bywa, iż mecze męczą fana. Warto więc oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Motor Lublin oraz Wisla Krakow jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Arena Lublin.