Spotkanie między Tychy 71 oraz Wisla Krakow zakończone wynikiem 3-1 dnia 2022-08-13 15:30

Tychy 71 vs Wisla Krakow, wynik końcowy 3-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Tychy 71 i Wisla Krakow wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2022-08-13 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Tychy 71 oraz Wisla Krakow.

Gole strzelali: Luis Fernández 36' 0-1 M. Żyro 44' 1-1 D. Rumin 58' 2-1 M. Czyżycki 70' 3-1

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 35' M. Czyzycki 72' M. Manka 90' M. Radecki 90'

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Jelic Balta 28' L. Fernandez 66'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Tychy 71 zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Zawisza Bydgoszcz a Wisla Krakow zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Legia Warszawa II.

W dzisiejszych czasach liczni kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze I Liga. Mocne drużyny futbolowe oraz piłkarze jak K. Wolkowicz I. Jelic Balta wielokrotnie zapewniły wspaniałym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, wyśmienite bramki oraz asysty, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania między graczami ligowymi są zaciekłe, rzadko bywa, że są to spotkania statyczne. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych ioglądać widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Tychy 71 i Wisla Krakow i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.