Mecz pomiędzy Wisla Krakow oraz Stal Rzeszów dnia 2023-04-14 18:30: wynik końcowy 3-1

Dnia 2023-04-14 18:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Wisla Krakow a Stal Rzeszów.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Wisla Krakow i Stal Rzeszów wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: Luis Fernández 32' 1-0 Juncà 34' 2-0 Ángel Rodado 45' 3-0 B. Poczobut 69' 3-1

Żółte kartki Wisla Krakow:

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Danielewicz 47' W. Klos 51' K. Danielewicz 75' K. Piatek 81'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Stal Rzeszów: K. Danielewicz 75'

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Stal Rzeszów z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

W dzisiejszych czasach wierni kibice piłki nożnej śledzą niezwykle interesujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak K. Danielewicz nierzadko zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Stale obserwujemy bezlitosne faule, zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często bywa koniec końców, iż zmagania przynudzają. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Wisla Krakow i Stal Rzeszów oraz ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.