Spotkanie Wisla Krakow - Górnik Łęczna, wynik końcowy 1-2

W dniu 2022-11-04 19:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Wisla Krakow i Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Krakow oraz Górnik Łęczna wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: Ł. Grzeszczyk 16' 0-1 D. Szot 44' 1-1 S. Krykun 61' 1-2

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 11' D. Szot 45' V. Basha 48' K. Duda 82'

Żółte kartki Górnik Łęczna: L. Grzeszczyk 13' D. Zbozien 80' D. Gaska 81'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter meczu to J. Przybył. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stawi czoła Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Sandecja Nowy Sącz.

Coraz częściej kibice z zapałem śledzą potyczki, które startują w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak I. Lasicki L. Grzeszczyk częstokroć zapewniły fantastycznym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Systematycznie zdarzają się idealnie wyliczone asysty i gole, ostre faule dodające pikanterii całemu widowisku. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są bardzo zajadłe, nie często bywa, iż spotkania męczą. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Wisla Krakow oraz Górnik Łęczna jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.