Spotkanie Wisla Krakow - Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 2-3

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Wisla Krakow a Puszcza Niepołomice wynik wynosił 1-3. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

W dniu 2022-09-02 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Wisla Krakow i Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: Ángel Rodado 2' 1-0 Ł. Sołowiej 22' 1-1 É. Thiakane 25' 1-2 P. Mroziński 45' 1-3 V. Basha 85' 2-3

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 29' K. Duda 77' B. Jaroch 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: M. Koj 2' K. Wroblewski 31' J. Serafin 46' W. Hajda 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter meczu - P. Malec. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice natomiast Puszcza Niepołomice z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani z dużym zapałem śledzą potyczki ligi I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak I. Lasicki M. Koj nieustannie gwarantują wyborowym kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Systematycznie zdarzają się ostre faule, niezwykłe bramki i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się nader bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to spotkania drętwe. To też warto śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Wisla Krakow i Puszcza Niepołomice oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.