Spotkanie Wisla Krakow - Chrobry Głogów zakończone wynikiem 1-1

Dnia 2023-09-16 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Wisla Krakow a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie meczu między Wisla Krakow a Chrobry Głogów wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Lebedyński 7' 0-1 Goku Román 40' 1-1

Żółte kartki Wisla Krakow:

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Lebedynski 39' P. Mucha 69'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia meczu to W. Myć. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Wisla Krakow stawi czoła Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Wisla Plock. Kolejno natomiast Chrobry Głogów podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Miedz Legnica.

Coraz częściej fani śledzą starcia ligi I Liga. Liczące się futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak M. Lebedynski wielokrotnie serwują wspaniałym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Nieustannie obserwujemy bezwzględne faule, wspaniałe gole oraz asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Walki między graczami ligowymi zdarzają się zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to widowiska nużące. Gorąco zachęcamy, aby śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Wisla Krakow i Chrobry Głogów z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.