Mecz Zaglebie Sosnowiec vs Wisla Krakow dnia 2022-10-28 18:30 na stadionie Stadion Ludowy: 1-2

Zaglebie Sosnowiec vs Wisla Krakow, wynik 1-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-10-28 18:30 na stadionie Stadion Ludowy odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow.

Gole strzelali: S. Pawłowski 13' 1-0 Luis Fernández 39' 1-1 Luis Fernández 53' 1-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: O. Bykov 37' P. Bryla 75'

Żółte kartki Wisla Krakow: D. Szot 84'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gryckiewicz. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia natomiast Wisla Krakow z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin oraz Sandecja Nowy Sącz.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców z dużym zapałem śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak O. Bykov D. Szot nieraz zaserwowały wspaniałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie obserwujemy idealnie wyliczone gole i asysty, bezlitosne faule gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Niesamowite walki pomiędzy drużynami zdarzają się nieustępliwe, nie często zdarza się, że widowiska nie są warte uwagi. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Ludowy.