Spotkanie Legia Warszawa kontra Wisla Krakow zakończone wynikiem 2-1

Pierwsza połowa meczu między Legia Warszawa oraz Wisla Krakow zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-02-25 19:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Legia Warszawa i Wisla Krakow.

Gole strzelali: T. Pekhart 8' 1-0 M. Rosołek K. Gruszkowski 79' 1-1 M. Wieteska 90' 2-1 Josué

Żółte kartki Legia Warszawa: Josué 85'

Żółte kartki Wisla Krakow: Joseph Colley 35' Dor Hugi 77' Michal Frydrych 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Wisla Krakow: Michal Frydrych 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Legia Warszawa zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Górnik Łęczna a Wisla Krakow z Olimpia Grudziądz. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Lech Poznan.

Wielu fanów śledzi starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe zespoły i piłkarze jak Josué Joseph Colley częstokroć zapewniły wyśmienitym fanom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Zmagania między graczami z ligi okazują się bezkompromisowe, rzadko bywa, że potyczki nie są warte uwagi. Systematycznie zdarzają się bezwzględne faule, przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Legia Warszawa oraz Wisla Krakow w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.