Mecz Wisla Krakow - Wisla Plock zakończony wynikiem 0-0

Wisla Krakow - Wisla Plock wynik 0-0.

Po pierwszej połowie meczu między Wisla Krakow oraz Wisla Plock wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2023-10-01 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow oraz Wisla Plock.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisla Krakow: J. Colley 42'

Żółte kartki Wisla Plock: N. Sreckovic 33' M. Spremo 44' E. Thiakane 52' F. Hiszpanski 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast Wisla Plock podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Chrobry Głogów.

W dzisiejszych czasach wielu fanów piłki nożnej z entuzjazmem śledzi pasjonujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Składające się z zdolnych obrońców oraz napastników futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. J. Colley N. Sreckovic bardzo często zapewniły fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się zażarte, rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to widowiska drętwe. Bardzo często zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, niezwykłe asysty i gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz oglądać widowiska sportowe lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Wisla Krakow oraz Wisla Plock w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.