Dnia 2022-08-20 15:30 miało miejsce spotkanie Wisla Krakow - SKRA Częstochowa - końcowy wynik 3-0

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Wisla Krakow a SKRA Częstochowa zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-08-20 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Wisla Krakow a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: Luis Fernández 37' 1-0 M. Młyński 46' 2-0 W. Szywacz 90' 3-0

Żółte kartki Wisla Krakow: K. Duda 58'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: D. Niedbala 75'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Myć. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa II i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Resovia Rzeszów.

Kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak K. Duda D. Niedbala stale gwarantują fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy ostre faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają nader zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, że zmagania męczą fana. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych orazoglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Wisla Krakow oraz SKRA Częstochowa oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.