Na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana miał miejsce mecz Wisla Krakow vs Cracovia Krakow - 1-0

Wisla Krakow vs Cracovia Krakow, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Krakow a Cracovia Krakow wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-11-07 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Wisla Krakow a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: Yaw Yeboah 52' 1-0 Patryk Plewka

Żółte kartki Wisla Krakow: Ashraf El Mahdioui 23' Jan Kliment 37' Maciej Sadlok 59'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Jakub Jugas 58' Sergiu Hanca 90' Marcos Álvarez 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Widzew Łódź a Cracovia Krakow z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Legia Warszawa.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły i piłkarze jak Ashraf El Mahdioui Jakub Jugas nierzadko zagwarantowały wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, przepiękne bramki oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki między graczami z ligi bywają nieustępliwe, nie często okazuje się ostatecznie, iż widowiska nudzą fana. Z tego względu warto śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich znanych zespołów jak Wisla Krakow oraz Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.