Spotkanie między Resovia Rzeszów oraz Wisla Krakow dnia 2022-07-22 18:30: 0-2

 

Pierwsza połowa meczu między Resovia Rzeszów oraz Wisla Krakow zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2022-07-22 18:30 na stadionie Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki - 2. Zmierzyły się Resovia Rzeszów oraz Wisla Krakow.

Gole strzelali: M. Żyro 18' 0-1 I. Łasicki 79' 0-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Kwiecien 17' B. Wasiluk 36'

Żółte kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Myć. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Arka Gdynia natomiast Wisla Krakow zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Fani śledzą starcia w lidze I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak B. Kwiecien niejednokrotnie zapewniły swoim wiernym kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Zdarzają się nieczyste faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu widowisku. Potyczki między zawodnikami ligowymi są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska usypiające. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi I Liga. Resovia Rzeszów oraz Wisla Krakow jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.