Arka Gdynia vs Wisla Krakow, wynik meczu - 1-3

Arka Gdynia vs Wisla Krakow zakończony wynikiem 1-3.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Arka Gdynia a Wisla Krakow wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

W dniu 2023-02-18 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy Arka Gdynia a Wisla Krakow.

Gole strzelali: D. Gojny 39' 1-0 B. Moltenis 55' 1-1 B. Moltenis 60' 1-2 M. Młyński 64' 1-3

Żółte kartki Arka Gdynia: L. Capanni 7' K. Skora 45' M. Zebrowski 82' P. Stolc 90'

Żółte kartki Wisla Krakow: K. Duda 9' Miki 28' D. Junca 37' Tachi 79'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia spotkania to S. Marciniak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Arka Gdynia zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Górnik Łęczna natomiast Wisla Krakow podejmie Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

Liczni fani śledzą starcia w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze jak L. Capanni K. Duda częstokroć zaserwowały własnym stałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami okazują się bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to potyczki drętwe. Zdarzają się brutalne faule, idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi I Liga i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Arka Gdynia oraz Wisla Krakow jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.