Mecz Chrobry Głogów - Wisla Krakow zakończony wynikiem 3-2

W emocjonującym starciu drużyn Chrobry Głogów i Wisła Kraków, które odbyło się 30 marca 2024 roku o godzinie 16:30 na stadionie GOS, ostateczne zwycięstwo odniosła drużyna Chrobrego Głogów, wygrywając 3-2. Mecz ten odbył się w ramach 25. kolejki I ligi, a mimo że na przerwę z wynikiem 0-1 prowadziła Wisła Kraków, to ostatecznie to Chrobry Głogów okazał się lepszy.

Mecz Chrobry Głogów - Wisła Kraków: Podsumowanie

W meczu pomiędzy Chrobrym Głogów a Wisłą Kraków padło aż pięć bramek, a emocje sięgały zenitu. Gospodarze zdołali odwrócić losy spotkania i wygrać 3-2 po widowiskowej drugiej połowie.

Relacja z przebiegu meczu:

Na stadionie GOS w Głogowie od samego początku panowała gorąca atmosfera. Kibice obu drużyn niezwykle mocno wspierali swoich ulubieńców, tworząc niesamowite widowisko już przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Początek meczu należał do gości z Wisły Kraków, którzy szybko objęli prowadzenie po bramce S. Sobczaka w 45. minucie. Gospodarze mieli trudności z organizacją gry, a własne szanse na zdobycie gola były rzadkością.

Po przerwie Chrobry Głogów wrócił na boisko z nową energią. Już w 48. minucie S. Bartlewicz wyrównał stan meczu, dając sygnał do niesamowitej serii goli. Kolejno M. Lebedyński w 56. minucie oraz A. Zarówny w 74. minucie trafili do siatki, ustalając wynik na 3-1 na korzyść gospodarzy.

Wisła Kraków nie zamierzała się jednak poddać i za wszelką cenę próbowała odrobić straty. W doliczonym czasie gry A. Uryga zdobył drugą bramkę dla gości, lecz nie starczyło już czasu na zdobycie remisu.

Mecz obfitował także w kartki. Łącznie arbiter pokazał pięć żółtych kartek piłkarzom Wisły Kraków, a dwie otrzymali zawodnicy gospodarzy. Czerwone kartki nie padły w tym spotkaniu.

Ostatecznie Chrobry Głogów wygrywa z Wisłą Kraków 3-2, co cieszy wszystkich kibiców zgromadzonych na stadionie. Niedługo obie drużyny zmierzą się z kolejnymi rywalami, a zwycięzcy tego spotkania na pewno będą chcieli kontynuować swoją dobrą passę.