Mecz Jagiellonia - Wisla Krakow dnia 2021-11-20 14:00: wynik końcowy 3-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Jagiellonia i Wisla Krakow zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2021-11-20 14:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Jagiellonia a Wisla Krakow.

Gole strzelali: B. Augustyn 41' 1-0 M. Pospíšil S. Szota 45' 1-1 T. Přikryl 59' 2-1 B. Nastić M. Żyro 87' 3-1 K. Struski

Żółte kartki Jagiellonia: Kacper Tabis 17' Błażej Augustyn 24' Fedor Černych 34' Bojan Nastić 54' Bogdan Țîru 76'

Żółte kartki Wisla Krakow: Mateusz Młyński 67' Felicio Brown Forbes 79' Dawid Szot 85'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Wisla Krakow: Michal Frydrych 9'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Marciniak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Jagiellonia stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Lechia Gdansk a Wisla Krakow z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Warta Poznań.

Mnóstwo kibiców śledzi fascynujące potyczki ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych zawodników piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Kacper Tabis Mateusz Młyński nader często zaserwowały fantastycznym kibicom wiele emocji. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami są zażarte, nie często okazuje się, że zmagania nie są warte uwagi. Ustawicznie zdarzają się brutalne faule, idealne gole i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego więc warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa. Udział takich lubianych drużyn jak Jagiellonia i Wisla Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.