Na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana miał miejsce mecz pomiędzy Wisla Krakow i Nieciecza zakończony wynikiem 3-0

Wisla Krakow kontra Nieciecza 3-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Wisla Krakow a Nieciecza wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2021-12-17 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki - 19. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow i Nieciecza.

Gole strzelali: A. El Mahdioui 23' 1-0 M. Hanousek Y. Yeboah 44' 2-0 S. Savić M. Škvarka 47' 3-0

Żółte kartki Wisla Krakow: Jan Kliment 52' Serafin Szota 90'

Żółte kartki Nieciecza: Vlastimir Jovanović 45' Artem Putivtsev 50'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny sędzia meczu to Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Wisla Krakow stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Górnik Łęczna a Nieciecza z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Legia Warszawa.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów z dużym entuzjazmem śledzi ekscytujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Jan Kliment Vlastimir Jovanović nieprzerwanie sprawiają pierwszorzędnym kibicom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki pomiędzy drużynami ligowymi okazują się nader zajadłe, rzadko okazuje się, iż są to zmagania nużące. Obserwujemy niezwykłe gole oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich,śledzić widowiska sportowe popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Wisla Krakow i Nieciecza z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.