Na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego dnia 2023-04-08 15:30 miał miejsce mecz między Puszcza Niepołomice oraz Wisla Krakow zakończony wynikiem 2-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Puszcza Niepołomice oraz Wisla Krakow wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-04-08 15:30 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 26. Zmierzyły się Puszcza Niepołomice oraz Wisla Krakow.

Gole strzelali: M. Koj 24' 1-0 R. Kidrič 45' 2-0 B. Moltenis 51' 2-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: J. Serafin 45' W. Hajda 90' K. Komar 90' K. Stepien 90'

Żółte kartki Wisla Krakow: D. Junca 90' M. Zyro 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia spotkania - P. Lasyk. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Wisla Krakow zmierzy się z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice.

Liczna grupa fanów śledzi poczynania ligi I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak J. Serafin D. Junca wielokrotnie zapewniły kapitalnym kibicom mnóstwo przeżyć. Cieszące oko potyczki między zawodnikami zdarzają się bardzo nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż są to potyczki nie warte uwagi. Stale obserwujemy nieprzepisowe faule, książkowe sytuacje podbramkowe i asysty dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Puszcza Niepołomice oraz Wisla Krakow jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.