Mecz pomiędzy Wisla Krakow i Nieciecza dnia 2023-05-12 18:30 - końcowy wynik 2-1

Wisla Krakow vs Nieciecza, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Wisla Krakow oraz Nieciecza wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2023-05-12 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Wisla Krakow i Nieciecza.

Gole strzelali: Miki Villar 10' 1-0 K. Karasek 22' 1-1 B. Jaroch 60' 2-1

Żółte kartki Wisla Krakow: J. Colley 15' L. Fernandez 30' Tachi 52' B. Moltenis 84' M. Bieganski 90' K. Gruszkowski 90'

Żółte kartki Nieciecza: K. Karasek 45' M. Ambrosiewicz 54' D. Hilbrycht 57' W. Biedrzycki 69' K. Karasek 71' N. Tekijaski 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny sędzia meczu to P. Raczkowski. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Wisla Krakow stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Górnik Łęczna natomiast Nieciecza z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą bardzo interesujące potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak między innymi J. Colley K. Karasek nieprzerwanie serwują kapitalnym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na idealnie wyliczone asysty oraz bramki, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często żółtą kartką, które zapewniają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami są zajadłe, nie często bywa definitywnie, że potyczki nie są interesujące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać mecze piłkarskie ligi I Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Wisla Krakow oraz Nieciecza jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.