Radomiak Radom vs Wisla Krakow, wynik meczu - 4-2

 

Pierwsza połowa meczu między Radomiak Radom i Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 4-2.

W dniu 2022-05-15 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Radomiaka Radom odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 33. Zmierzyły się Radomiak Radom i Wisla Krakow.

Gole strzelali: Giorgi Tsitaishvili 8' 0-1 Elvis Manu Stefan Savić 48' 0-2 Michal Frydrych Karol Angielski 50' 1-2 Dawid Abramowicz Karol Angielski 67' 2-2 Daniel Łukasik Karol Angielski 68' 3-2 Dawid Abramowicz Dawid Abramowicz 86' 4-2 Mateusz Radecki

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 73' Filipe Nascimento 83'

Żółte kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Radomiak Radom stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i . Kolejno natomiast Wisla Krakow z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Fani śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Mateusz Cichocki nieprzerwanie sprawiają wspaniałym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Obserwujemy nieprzepisowe faule, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Walki między piłkarzami z ligi bywają zagorzałe, nie często bywa, iż widowiska nie są interesujące. Zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich iprzeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Radomiak Radom i Wisla Krakow jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Radomiaka Radom.