Wisla Krakow vs Resovia Rzeszów, wynik spotkania 2-0

Wisla Krakow vs Resovia Rzeszów 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Krakow i Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-02-10 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow i Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: B. Moltenis 16' 1-0 Luis Fernández 36' 2-0

Żółte kartki Wisla Krakow: L. Fernandez 46' R. Sobolewski 55'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Sylvestr 54'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Krakow stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice natomiast Resovia Rzeszów z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Arka Gdynia.

Wierni kibice z entuzjazmem śledzą ekscytujące starcia w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych zawodników futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak L. Fernandez J. Sylvestr raz za razem gwarantują własnym wiernym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie obserwujemy nieczyste faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, wspaniałe gole czy asysty, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Potyczki między graczami są bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to potyczki statyczne. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Wisla Krakow i Resovia Rzeszów oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.

Zainteresowany typowaniem wyników w tenisie? Kliknij tutaj i przeczytaj artykuł!