Wisla Krakow vs Stal Mielec, wynik meczu 0-1

Wisla Krakow vs Stal Mielec, wynik 0-1. W dniu 2022-02-12 14:00 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 21. Zmierzyły się Wisla Krakow i Stal Mielec.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wisla Krakow i Stal Mielec zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: G. Tomasiewicz 11' 0-1 M. Domański

Żółte kartki Wisla Krakow: Enis Fazlagić 37' Konrad Gruszkowski 84'

Żółte kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 30' Koki Hinokio 55'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny arbiter spotkania to Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Olimpia Grudziądz. Kolejno natomiast Stal Mielec podejmie Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Jagiellonia.

Wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze jak Enis Fazlagić Arkadiusz Kasperkiewicz niejednokrotnie zapewniły wspaniałym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że mecze przynudzają. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, książkowe gole czy asysty, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Wisla Krakow i Stal Mielec z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.