Dnia 2022-09-16 18:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz Wisla Krakow - Ruch Chorzów: wynik końcowy 1-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Krakow a Ruch Chorzów wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-09-16 18:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow i Ruch Chorzów.

Gole strzelali: Luis Fernández 27' 1-0 D. Szczepan 59' 1-1

Żółte kartki Wisla Krakow: B. Jaroch 42' I. Jelic Balta 78'

Żółte kartki Ruch Chorzów: T. Swedrowski 2' K. Michalski 45'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny arbiter spotkania - S. Marciniak. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Wisla Krakow zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza. Kolejno natomiast Ruch Chorzów podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze jak B. Jaroch T. Swedrowski nader często zagwarantowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Zmagania między drużynami są zażarte, rzadko bywa, iż są to mecze mało interesujące. Regularnie trafiamy na efektowne bramki i asysty, bezlitosne faule, które zapewniają wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto oglądać widowiska sportowe popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Wisla Krakow oraz Ruch Chorzów oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.