Mecz Wisla Krakow kontra Sandecja Nowy Sącz, wynik końcowy 0-0

Wisla Krakow kontra Sandecja Nowy Sącz, wynik 0-0. W dniu 2022-07-16 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 1 pomiędzy Wisla Krakow a Sandecja Nowy Sącz.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisla Krakow: K. Duda 51' M. Pereira 79' A. Mehremic 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: I. Nekic 24' D. Szufryn 37' J. Wrobel 50' L. Kosakiewicz 60' E. Maissa Fall 69'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Wisla Krakow stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice a Sandecja Nowy Sącz podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów śledzi pasjonujące starcia ligi I Liga. Mocne zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak K. Duda I. Nekic raz za razem zapewniają wyborowym fanom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Potyczki między graczami są nader zażarte, nie często bywa, że są to mecze drętwe. Natrafiamy na spektakularne asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.