Spotkanie Chojniczanka Chojnice kontra Wisla Krakow dnia 2022-09-30 18:30: 1-0

Chojniczanka Chojnice kontra Wisla Krakow 1-0. Dnia 2022-09-30 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Wisla Krakow.

Pierwsza połowa meczu między Chojniczanka Chojnice oraz Wisla Krakow zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: T. Mikołajczak 50' 1-0

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Bartosiak 15' T. Mikolajczak 66' M. Grolik 69' M. Bartosiak 82'

Żółte kartki Wisla Krakow: B. Moltenis 12' J. Niewiadomski 21' D. Hugi 25' I. Jelic Balta 33'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice: M. Bartosiak 82'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia meczu to P. Gryckiewicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chojniczanka Chojnice stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia natomiast Wisla Krakow z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Puszcza Niepołomice.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów piłki nożnej z zaangażowaniem śledzi ekscytujące potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych zawodników drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak M. Bartosiak B. Moltenis raz za razem serwują własnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie zdarzają się bezlitosne faule, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć walki między graczami ligowymi bywają niezwykle zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, iż widowiska nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Chojniczanka Chojnice oraz Wisla Krakow jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.