Mecz Wisla Krakow vs Slask Wroclaw, wynik końcowy 0-5

W dniu 2021-10-23 18:00 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12. Zmierzyły się Wisla Krakow i Slask Wroclaw.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Wisla Krakow a Slask Wroclaw wynik to 0-3. Końcowy wynik meczu to 0-5.

Gole strzelali: Erik Expósito 7' 0-1 M. Praszelik Erik Expósito 12' 0-2 K. Mączyński Diogo Verdasca 27' 0-3 D. Štiglec Erik Expósito 77' 0-4 M. Zylla 90' 0-5 W. Sobota

Żółte kartki Wisla Krakow: Konrad Gruszkowski 23' Michal Frydrych 25' Dawid Szot 47'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Petr Schwarz 43'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny arbiter meczu - Piotr Lasyk, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Wisla Krakow stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Slask Wroclaw z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Pogon Szczecin.

Liczni fani piłki nożnej śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Konrad Gruszkowski Petr Schwarz częstokroć zapewniły wspaniałym kibicom wiele przeżyć. Zapadające w pamięć zmagania między graczami z ligi są zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, iż zmagania nie są interesujące. Systematycznie trafiamy na efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Wisla Krakow i Slask Wroclaw jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.