Spotkanie Wisla Krakow vs Górnik Łęczna zakończone wynikiem 4-0

W dniu 10 grudnia 2023 roku na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbył się mecz piłkarski pomiędzy Wisłą Kraków a Górnikiem Łęczna. Spotkanie to było częścią 18. kolejki I ligi. Wisła Kraków zdominowała grę, osiągając imponujący wynik 4-0, z prowadzeniem 1-0 na przerwę.

Relacja z przebiegu meczu

W dniu 10 grudnia 2023 roku na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbył się mecz I ligi pomiędzy drużynami Wisła Kraków i Górnik Łęczna. Sędzią głównym spotkania był Sebastian Jarzębak z Polski.

W 26. minucie Goku Roman zdobył pierwszego gola dla Wisły Kraków, ustalając wynik na 1-0. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 1-0. Po przerwie, emocje nie opadały, a w 67. minucie S. Sobczak podwyższył prowadzenie Wisły, zdobywając gola po asyście P. Gogola. W 74. minucie Sobczak ponownie wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik na 3-0. W doliczonym czasie gry, Goku Roman ponownie trafił do siatki, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo 4-0.

Pomimo zażartej walki na boisku, żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki. Jednakże zawodnicy obu drużyn musieli uważać na swoje zachowanie, gdyż sędzia w pierwszej połowie ukarał żółtymi kartkami A. Baena Pereza oraz K. Dudę z Wisły Kraków. Kolejne spotkanie Wisła Kraków rozegra z Polonią Warszawa, natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Arką Gdynia.

Atmosfera na stadionie była elektryzująca, a kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoje zespoły. Mecz dostarczył wielu emocji zarówno zawodnikom, jak i publiczności, a wysokie zwycięstwo Wisły Kraków na pewno zostanie zapamiętane przez fanów na długo.