Mecz Odra Opole - Wisla Krakow, wynik 0-1

Odra Opole - Wisla Krakow wynik 0-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Odra Opole oraz Wisla Krakow zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-08-05 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Odra Opole a Wisla Krakow.

Gole strzelali: M. Młyński 47' 0-1

Żółte kartki Odra Opole: D. Czaplinski 43'

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Jelic Balta 16' M. Zyro 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Odra Opole stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow zmierzy się z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice futbolu śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze jak D. Czaplinski I. Jelic Balta nieustannie sprawiają wspaniałym fanom emocje zapadające w pamięć. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami bywają nader zaciekłe, rzadko zdarza się, iż są to potyczki nużące. Ustawicznie zdarzają się idealne asysty czy bramki, nieczyste sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Odra Opole oraz Wisla Krakow w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.