Mecz Podbeskidzie kontra Wisla Krakow zakończony wynikiem 0-3

Podbeskidzie kontra Wisla Krakow 0-3.

Po pierwszej połowie meczu między Podbeskidzie oraz Wisla Krakow wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2023-05-20 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Podbeskidzie i Wisla Krakow.

Gole strzelali: D. Szot 45' 0-1 Ángel Rodado 53' 0-2 Ángel Rodado 70' 0-3

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Wypych 42' M. Misztal 45'

Żółte kartki Wisla Krakow: Tachi 13' B. Jaroch 42'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Przybył. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Podbeskidzie zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Zaglebie Sosnowiec natomiast Wisla Krakow z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice śledzą starcia w lidze I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy jak M. Wypych Tachi niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym kibicom wiele wrażeń. Potyczki między drużynami ligowymi są bardzo zaciekłe, rzadko okazuje się, że spotkania przynudzają. Często zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, niezwykłe asysty i bramki zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Podbeskidzie oraz Wisla Krakow w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.