Dnia 2023-06-03 15:30 miało miejsce spotkanie między Górnik Łęczna oraz Wisla Krakow - 0-3

Górnik Łęczna kontra Wisla Krakow, wynik 0-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Łęczna oraz Wisla Krakow wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2023-06-03 15:30 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 34 pomiędzy Górnik Łęczna a Wisla Krakow.

Gole strzelali: M. Żyro 14' 0-1 D. Szot 30' 0-2 M. Młyński 86' 0-3

Żółte kartki Górnik Łęczna: P. Pierzak 58' J. De Amo 88'

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Sapala 45' K. Duda 68'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Kwiatkowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Górnik Łęczna stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz a Wisla Krakow podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Mnóstwo fanów futbolu z dużym zapałem śledzi bardzo fascynujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak P. Pierzak I. Sapala nieprzerwanie serwują wyśmienitym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na wspaniałe asysty i bramki, brutalne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Niesamowite walki między graczami zdarzają się zażarte, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż potyczki nas nudzą. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi I Liga. Udział takich znanych zespołów jak Górnik Łęczna oraz Wisla Krakow w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Górnik.