Spotkanie Zaglebie Sosnowiec vs Wisla Krakow, wynik końcowy 1-1

Niedawno, bo w ubiegłą sobotę, emocje sięgnęły zenitu na stadionie ArcelorMittal Park, gdzie w ramach 31. kolejki I Ligi zmierzyły się drużyny Zagłębia Sosnowiec i Wisły Kraków. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, choć do przerwy prowadzenie utrzymywało Zagłębie Sosnowiec. Obie ekipy zaprezentowały równą walkę, dając kibicom sporo powodów do emocji.

Zaglebie Sosnowiec - Wisla Krakow 1-1 (1-0)

Dziś na ArcelorMittal Park odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a kibice nie mogli narzekać na brak emocji.

Na murawie zobaczyliśmy wiele dynamicznych akcji, a zawodnicy obu ekip zaprezentowali wysoki poziom. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, ale to gospodarze wyszli na prowadzenie po bramce M. Rozwandowicza w 26. minucie. Zawodnicy Zaglebie Sosnowiec starali się kontrolować grę, jednak Wisla Krakow również starała się stworzyć groźne sytuacje pod bramką rywali.

Drugą połowę otworzyliśmy z wielką intensywnością. Goście, Wisla Krakow, atakowali z determinacją, starając się odrobić straty. Jednak bramkarz gospodarzy był dobrze dysponowany i udawało mu się bronić swoją bramkę. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny do końca.

W końcówce meczu, gdy wydawało się, że Zaglebie Sosnowiec utrzyma prowadzenie, Ángel Rodado z Wisla Krakow strzelił wyrównującego gola w 90. minucie, rozpędzając emocje na trybunach. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, zasłużenie dla obu zespołów.

Warto zwrócić uwagę na kilka kontrowersyjnych decyzji sędziego P. Gryckiewicza, który pokazał kilka żółtych kartek zawodnikom obu drużyn, a także w drugiej połowie ukarał czerwoną kartką gracza gospodarzy, A. Polyarusa. To właśnie te decyzje wpłynęły na ostateczny rezultat spotkania.

Następne mecze obu drużyn zapowiadają się interesująco. Zaglebie Sosnowiec zmierzy się kolejno z Miedz Legnica, Chrobry Głogów oraz GKS Katowice. Natomiast Wisla Krakow czeka starcie z Niecieczą. Kibice obu klubów z pewnością nie mogą się już doczekać kolejnych emocji na boisku.