Mecz Wisla Krakow kontra Lechia Gdansk zakończony wynikiem 3-4

Emocjonujące starcie na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie, gdzie zmierzyły się drużyny Wisła Kraków i Lechia Gdańsk, dostarczyło kibicom mnóstwo emocji. Mecz, który odbył się w sobotę, zakończył się wynikiem 4-3 na korzyść gości z Gdańska. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2-2, ale druga połowa przyniosła rozstrzygnięcie. Spotkanie to, rozegrane w ramach 32 kolejki I Ligi, z pewnością zostanie zapamiętane ze względu na wysoki poziom i dramaturgię zawartą w każdej minucie gry.

Relacja z meczu Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

W meczu 32. kolejki I Ligi na stadionie im. Henryka Reymana drużyna Wisła Kraków podejmowała Lechię Gdańsk. Emocje sięgały zenitu, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska, gdyż obie ekipy prezentowały wysoki poziom piłki nożnej.

Sprawozdanie z meczu

1' - Rozpoczęcie spotkania! Wisła Kraków ruszyła do ataku od pierwszych minut, starając się narzucić swój styl gry.

19' - GOOOOL! Ángel Rodado otwiera wynik spotkania! Gospodarze wyszli na prowadzenie po skutecznej akcji ofensywnej.

25' - Pierwsza żółta kartka dla Wisły! D. Junca zostaje ukarany przez sędziego za faul.

32' - Bramka! M. Khlan wyrównuje dla Lechii! Goście nie zamierzają pozostawać dłużej w tyle.

43' - To już 2-1 dla Wisły! B. Jaroch trafia do siatki i stadion eksploduje radością!

45' - Lechia odpowiada! T. Neugebauer doprowadza do remisu tuż przed przerwą.

56' - Kolejna żółta kartka dla Wisły i to czerwona kartka! D. Junca zepchnięty na margines gry za brutalne zachowanie.

58' - Goście obejmują prowadzenie! T. Neugebauer strzela kolejnego gola, a kibice Lechii oszaleli ze szczęścia.

71' - M. Khlan powiększa przewagę Lechii! Wisła ma teraz trudne zadanie do odrobienia.

82' - Kolejna czerwona kartka dla Wisły! J. Colley opuszcza boisko, a zadanie staje się jeszcze trudniejsze.

83' - Żółta kartka dla A. Urygi z Wisły. Gospodarze tracą kontrolę na boisku.

89' - Dramatyczne chwile! Ángel Rodado zdobywa bramkę dla Wisły, ale czy to wystarczy?

Koniec meczu! Lechia Gdańsk odnosi zwycięstwo 4-3 nad Wisłą Kraków w zaciętym pojedynku. Goście okazali się skuteczniejsi i sięgnęli po cenne trzy punkty.

Po tym meczu Wisła Kraków zmierzy się kolejno z drużynami GKS Katowice, Nieciecza oraz Arką Gdynia. Natomiast Lechia Gdańsk czeka starcie z Miedzią Legnica, a następnie kolejne mecze.