Na obiekcie Stadion Stal miało miejsce spotkanie Stal Rzeszów kontra Wisla Krakow zakończone wynikiem 2-1

Pierwsza część spotkania między Stal Rzeszów oraz Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-09-10 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Stal Rzeszów oraz Wisla Krakow.

Gole strzelali: M. Żyro 16' 0-1 D. Michalik 22' 1-1 D. Michalik 56' 2-1

Żółte kartki Stal Rzeszów: B. Poczobut 69'

Żółte kartki Wisla Krakow: M. Mlynski 61' D. Szot 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia meczu - D. Stefanski. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Stal Rzeszów stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia a Wisla Krakow z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo fanów futbolu śledzi ciekawe poczynania w lidze I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak B. Poczobut M. Mlynski nieraz zagwarantowały wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zmagania między drużynami okazują się zagorzałe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to mecze nużące. Nieustannie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, aby śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Stal Rzeszów oraz Wisla Krakow i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Stal.